Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 3-СТАЕН
град Пловдив, Остромила
630 €
1 232.17 лв.

(6.43 €, 12.58 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 11:30 на 11 май, 2026 год.
Обявата е посетена 213 пъти.
Площ:
98 m2
Етаж:
1-ви от 3

Описание на имота:

Тристаен апартамент с паркомясто в Остромила , К. Париж , гр. Пловдив - Агенция Прима. К. Париж , гр. Пловдив - Агенция Прима. Прекрасен нов апартамент в квартал 'Остромила' - просторен и слънчев. Представлява огромен хол с кухненски бокс и просторна веранда. Две спални и климатици във всяка стая. Нови, съвременни мебели. Ползване на двор за игри на деца, барбекю или паркиране. БЕЗ ДОМАШНИ ЛЮБИМЦИ.
Особености
Обзаведен
С паркомясто
Климатик
За контакт:
0877023755

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
ПРИМА
0877023755; 032628492; 0889395813
ПРИМА logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2018 г.
agenciaprima.imot.bg
Адрес:
област Пловдив, гр. Пловдив, бул. Христо Ботев 82, ет.4, оф.408
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 3-СТАЕН
град Пловдив, Остромила
Обява: 2d177512641149827

630 €
1 232.17 лв.
История на цената
(6.43 €, 12.58 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Пловдив, Остромила

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност